Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Культура

Андрухович презентує у Львові виставу «Альберт, або Найвища форма страти»

Андрухович презентує у Львові виставу «Альберт, або Найвища форма страти»

perecrestok.kiev.ua

Четвер, 29 травня 2014, 14:20

Андрухович презентує у Львові виставу «Альберт, або Найвища форма страти»

Сьогодні, 29 травня, о 21.30 на пл. Музейній відбудеться львівська прем’єра вистави «Альберт, або Найвища форма страти», створена на основі однойменного оповідання Юрія Андруховича.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Вперше це оповідання письменник прочитав у Львові, 7 років тому. Натомість перформанс у Львові, за участю автора, а також співачки Уляни Горбачевської  та музиканта Марка Токара відбудеться вперше. Автор ідеї вистави – Оля Михайлюк, директор фестивалю АртПоле.

За словами Юрія Андруховича, це винятково львівський твір. Це історія про реальну постать, яка жила у 18 столітті і зафіксована у міських хроніках.

Альберта Вироземського спалили привселюдно на Площі Ринок, на тому місці, де зараз знаходиться пам’ятник Нептуну.

У виставі будуть задіяні роботи київського графіка Анатолія Бєлова. Також вперше у Львові у виставі візьме участь мандрівний цирк Вагабундо. Буде багато різноманітних спец ефектів.

Юрій Андрухович зізнався, що журналісти його питають про ідею твору і найкращу відповідь на це питання знайшов Володимир, який возив шини на Майдан і прийшов у лютому на київську прем’єру. Він сказа, що ця вистава про те, «як би дорого ти не продавав душу, ти все одно продешевиш».

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.