Новини

Соціум

На телетюнери для пільговиків додатково виділили 100 млн. грн.

На телетюнери для пільговиків додатково виділили 100 млн. грн.

alnews.com.ua

На телетюнери для пільговиків додатково виділили 100 млн. грн.

П'ятниця, 8 червня 2012, 11:46

Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік», додатково виділено 100 млн. грн., що дозволить довести кількість громадян, які будуть забезпечені засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення до 885 тис. чол. Про це повідомляє прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення.

 На сьогодні головними управліннями праці та соціального захисту населення облдержадміністрацій прийнято близько 650 тис. заяв від громадян.

Держкомтелерадіо України організовано широку інформаційну кампанію про можливість громадян України безкоштовно отримати телетюнери. В ефірі 10 загальнонаціональних та 28 обласних і регіональних каналів вже більше місяця відбувається від 6 до 10 показів інформаційного ролика на добу.

Крім того, з метою інформування населення про порядок отримання засобів приймання сигналів цифрового телерадіомовлення стандарту DVB-T2 Держкомтелерадіо України створено консультаційний центр, при якому функціонує «гаряча телефонна лінія». На кінець травня поточного року  через «гарячу телефонну лінію» надано відповідні консультації майже 15 тисячам громадян.

Нагадаємо, Державний комітет телебачення і радіомовлення України 8 травня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Стронг Юкрейн» на постачання 685 тисяч телетюнерів для цифрового мовлення на суму 333,46 млн. грн.

Вартість телетюнерів китайського виробництва DVB-t2 з кодуванням Irdetto склала 487 грн.

Тюнери безплатно передадуть малозабезпеченим українцям, які мають до 1 липня подати до місцевих органів соцзахисту відповідні заяви.

Тюнери призначені для перегляду телебачення в цифровому форматі.

Нагадаємо, Україна переходить на цифрове мовлення з 2015 року і тоді аналогове телебачення перестане існувати. Монопольним оператором цифрового ТВ зараз є ТОВ «Зеонбуд».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.