Новини

Інфраструктура

мідь

мідь

innolumis.nl

Міліція розслідуватиме факти розкрадання міді на фірмі "Леоні" у Стрию

Четвер, 12 червня 2014, 15:31

Директор фірми «Леоні Ваерінг Системс» Стефан Шмідт попросив голову Львівської ОДА посприяти у розкритті крадіжок на фірмі, Сех доручила міліціонерам розслідувати справу.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

«На нашому підприємстві переробляється великий об’єм міді – це 600 тонн щотижня. Як відомо, мідь - легке джерело доходу, тому постійно маємо великі недостачі. Наша служба безпеки працює, однак потребуємо вашої допомоги у розкритті ланцюжка крадіжка-транспортування-реалізація і встановленні тих осіб, які скуповують мідь», – розповів Шмідт.

Заступник начальника ГУМВС України у Львівській області Сергій Вучкан, який був присутній на зустрічі, підтвердив, що у міліції зафіксовано п’ять випадків розкрадання міді на цьому підприємстві, за якими порушені кримінальні справи, три з яких скеровані до суду, дві ще розслідуються.

Підсумовуючи зустріч, Ірина Сех зазначила, що правоохоронні органи області обов’язково включаться в роботу з розслідування цього факту злочину.

Також керівник області доручила директору департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Миколі Довбі напрацювати розпорядчий документ, який би скоординував зусилля влади та правоохоронних органів щодо попередження крадіжок на підприємствах області.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.