Новини

Політика

Львівська ОДА

Львівська ОДА

Громадські активісти запустили ракету-попередження для Порошенка

Понеділок, 16 червня 2014, 13:41

У Львові активісти запустили символічну «попереджувальну ракету» і вимагали у президента прозорого конкурсу на посаду очільника обласної державної адміністрації.

Про це йшлося під час мітингу-попередження для президента перед будівлею Львівської ОДА, інформує коремпондент Варіантів.

Громадськість також вимагала у Порошенка перед призначення голови ОДА оприлюднити список кандидатів, щоб почути думку львівської громади.

На думку активістів, майбутній очільник Львівщини має бути зобов'язаний до чіткої процедури підзвітності громаді і щомісяця проводити щонайменше двогодинну зустріч з громадянами, громадськими активістами та журналістами.

У президента також вимагали уможливити присутність на апаратних нарадах представників ЗМІ та активістів, делегованих народним зборами.

«Натяку тут жодного немає – розповідає активіст Костянтин Ковалишин. – Це сигнальна ракета, корінь слова «ракета» має більши візуальний прояв. Це не є ознака агресії, це є ознака сигналу. Найбільші сподівання на те, що їх почує наша влада, яку ми легітимізували, дали кредит довіри та картбланш для відкритих дій, узгоджених з громадськістю.

В акції взяли участь понад 60 осіб, проте активних учасників налічувалось не більше 20, решта були представниками ЗМІ.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.