Новини

Інфраструктура

У Львові травмувався португальський вболівальник

У Львові травмувався португальський вболівальник

Варіанти.net

У Львові травмувався португальський вболівальник

П'ятниця, 8 червня 2012, 17:39

Португальський вболівальник випадково зламав ногу у Львові і його було доправлено до лікарні. Цю інформацію підтвердив заступник голови Львівської облдержадміністрації Володимир Губицький під час засідання координаційного штабу з питань безпеки та правопорядку під час Євро-2012.

Нагадаємо, сьогодні розпочав роботу Львівський регіональний координаційний штаб з питань безпеки та правопорядку під час Євро-2012, до складу якого входить керівництво Львова та області, представники СБУ, МВС, МНС, прикордонні служби, медичні служби та представники енергозабезпечуючих підприємств області.

Координаційний штаб з питань безпеки та правопорядку під час Євро-2012 знаходиться в Управлінні СБУ у Львівській області і в період чемпіонату буде працювати цілодобово.

Учасникам цієї групи завдяки спеціальним каналам зв'язку та в он-лайн режимі вдається отримувати всю необхідну інформацію про те, що відбувається на об'єктах Євро-2012 для контролю та запобігання порушення правопорядку та нещасних випадків під час чемпіонату.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.