Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

комунальники

комунальники

lvivpost.net

Четвер, 19 червня 2014, 12:07

Львівське комунальне підприємство вступить до Міжнародної асоціації конгресів та конференцій ICCA

Львівська міська рада надала дозвіл ЛКП "Агенція з підготовки подій“ на вступ до Міжнародної асоціації конгресів та конференцій ICCA.

Таке рішення сьогодні, 19 червня, ухвалили депутати Львівскої міської ради, передає кореспондент Варіантів.

Узвала передбачає представництво і захист інтересів сфери ділової гостинності м. Львова на міжнародному рівні, налагодження постійних та всебічних зв’язків з визнаними на міжнародному рівні учасниками ринку ділової гостинності, створення умов для виведення м. Львова на світову арену ділової гостинності.

Львівська міська рада ухвалила:

1. Надати Львівському комунальному підприємству “Агенція з підготовки подій“ дозвіл на вступ до Міжнародної асоціації конгресів та конференцій ICCA (International Congress and Convention Association).

2. Делегувати Львівському комунальному підприємству “Агенція з підготовки подій“ право представляти Львівську міську раду у Міжнародній асоціації конгресів та конференцій ICCA.

3. Львівському комунальному підприємству “Агенція з підготовки подій“:

3.1. Забезпечити оформлення членства у Міжнародній асоціації конгресів та конференцій ICCA.

3.2. Здійснити оплату вступного членського внеску та здійснювати оплату щорічних членських внесків за рахунок коштів, передбачених у плані видатків Львівського комунального підприємства "Агенція з підготовки подій“ на 2014 рік на розвиток індустрії ділової гостинності             м. Львова.

3.3. Представляти Львівську міську раду у Міжнародній асоціації конгресів та конференцій ICCA у межах своїх статутних завдань та повноважень.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.