Новини

Соціум

військові на Донбасі

військові на Донбасі

ukr-online.com

Військові на Сході найбільше потребують спецодягу та тепловізорів

Середа, 2 липня 2014, 14:35

Військові на Сході потребують спецодягу і тепловізорів (приладів нічного бачення).

Про це сьогодні на прес-конференції повідомив заступник керівника Народної Самооборони Львівщини Сергій Дзядик.

Також військовослужбовцям потрібен спецодяг – форма та взуття. «Солдати скаржаться, що того одягу, який вони отримують, вистачає не більше, ніж на місяць. А зі взуттям ситуація ще гірша», – розповідає учасник поїздки на Схід Богдан Дубневич.

«До нас надходять офіційні звернення від командирів з переліком найнеобхідніших речей для солдат. Варто зазначити, що до нас звертаються не лише львівські командири, а й із Волині, Закарпаття, Тернополя та Івано-франківська. Тому наше завдання – максимально їм допомогти», – розповів Сергій Дзядик.

Нагадаємо, нещодавно представники львівського Центру забезпечення української армії їздили на Схід України, щоби передати захисну амуніцію військовим у зоні АТО. На зібрані кошти від мешканців міста, підприємців та депутатів придбали медичні препарати і продукти харчування.

Лише для військових зі Львівщини потрібно кілька тисяч касок, бронежилетів та іншого спецодягу. Тому кожен має змогу допомогти українській армії. Для цього потрібно перевести гроші на рахунок Приватбанку (5168 7420 6584 4957).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.