Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Спорт

стрільба

стрільба

loda.gov.ua

Понеділок, 7 липня 2014, 14:13

Львів'янин став чемпіоном світу у стрільбі з лука серед студенів

З 2 до 5 липня 2014 року в місті Легніца (Республіка Польща) тривав десятий (ювілейний) Чемпіонат світу зі стрільби з лука серед студентів.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

У змаганнях взяли участь 205 спортсменів з 32 країн світу. Надзвичайно вдало на цьому Чемпіонаті світу виступив студент Львівського державного університету внутрішніх справ внутрішніх справ Владислав Большаков, який отримав золоту медаль в особистій першості у дивізіоні «Блочний лук». Його золота медаль дозволила Україні посісти п’яте місце у загальнокомандному підсумку та випередити такі традиційно сильні команди як збірні Англії, Голландії, США, Росії, Франції, Японії та ін.

Зазначимо, що вперше в історії лучного спорту Чемпіоном світу серед студентів у дивізіоні «Блочний лук» став український лучник. Не варто забувати і про те, що виходячи з політичної ситуації підйом українського прапора та виконання гімну України на честь чемпіона у присутності представників більше трьох десятків країн світу – це унікальна можливість майбутньому офіцеру внутрішніх військ України внести свою власну лепту у зміцненні авторитету України на міжнародній арені.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.