Новини

Соціум

шкидкі

шкидкі

loda.gov.ua

Львівщина отримала півсотні карет швидкої допомоги

Четвер, 10 липня 2014, 12:52

В рамках державної програми закупівель медичного автотранспорту, Львівщина отримала 51 карету швидкої медичної допомоги, класу А, В та С.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Автомобілі оснащені згідно переліку санітарного автотранспорту, укомплектовані сучасним медичним обладнанням для надання екстреної медичної допомоги, діагностики невідкладних станів, моніторування життєвих функцій пацієнта на шляху транспортування в лікувальні заклади.

Згідно наказу Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА «швидкі» передані в райони. Окрім цього, на базі Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф проведено спеціалізоване навчання для медперсоналу, який працюватиме з новим обладнанням.

Бригади екстреної медичної допомоги Львівщини ознайомились із сучасними засобами для іммобілізації та правилами транспортування пацієнта. Серед пристроїв були продемонстровані: спинальна дошки, ремінні системи павук (для фіксації та іммобілізації хворого), кардіомонітор, дефібрилятор, відсмоктувач, пульсоксиметр, інфузомат, вакуумні шини, крісло для перенесення важкодоступних пацієнтів тощо. Також медиків навчили як підтримувати роботу апаратури.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.