Новини

Правоохоронні органи

У Львові засудили викладача медуніверситету за хабарництво

У Львові засудили викладача медуніверситету за хабарництво

zaholovok.com.ua

У Львові засудили викладача медуніверситету за хабарництво

Понеділок, 11 червня 2012, 16:25

У Львові засудили асистента кафедри факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького за одержання хабара. Про це повідомляє прес-служба прокуратури м. Львова.

 У ході досудового слідства з’ясовано, що вказаний працівник навчального закладу, відповідно до своїх службових обов’язків, проводив практичні заняття. Достовірно знаючи, що лікар-слухач Ю. систематично, протягом циклу навчання, не відвідував такі заняття індивідуальної спеціалізації та, відповідно, не має права на відповідний сертифікат про проходження такого навчання, викладач вимагав та одержав від останнього хабара сумі 200 дол. США за його отримання.

Під час судового розгляду справи вина обвинуваченого у хабарництві працівника ЛНМУ ім. Д.Галицького повністю доведена сукупністю зібраних прокуратурою доказів.

Відтак, вироком суду нечистого на руку викладача визнано винним та засуджено до штрафу на суму 10 200 грн. із позбавленням на 3 роки права обіймати посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих обов’язків.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.