Новини

Політика

Андрій Садовий

Андрій Садовий

Соціологи дають партії Садового 1% голосів на парламентських виборах

Середа, 23 липня 2014, 17:34

Якби вибори до Верховної Ради відбувалися на початку липня 2014 року, то перемогла б партія «Солідарність», а партія «Самопоміч» набрала б 1% голосів

Такі результати опитування соціологічної групи "Рейтинг". 

Так, 23% опитаних (серед тих, хто взяв би учать у виборах) проголосували б за Солідарність, 13% – за Радикальну партію, 11% – за Батьківщину, 7% – за УДАР, 5% – за Громадянську позицію.

Близько 4% виборців готові голосувати за Свободу та КПУ. Близько 3% набрали би Сильна Україна, Партія регіонів та Фронт змін.

Партія О.Богомолець набрала би трохи менше 2%, Правий сектор та Самопоміч А.Садового – близько 1%. Ще близько 4% виборців підтримали б інші партії, не визначились з вибором – 16%.

Більше за інших впевнені у своєму виборі виборці КПУ, Батьківщини, Свободи, Радикальної партії, УДАРу та Солідарності.

При цьому абсолютна більшість опитаних вважають, що у новому парламенті повинно бути менше народних депутатів, ніж є зараз. Так, 84% опитаних вважають оптимальною кількість народних депутатів 300-350.

Єдиними політиками які мають позитивний баланс довіри та недовіри є Порошенко, Яценюк та Гриценко. Також значний рівень довіри серед опитаних мають Кличко, Ляшко та Богомолець. Найбільше опитані не довіряють Добкіну, Ахметову та Тігіпку.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.