Новини

Інфраструктура

львівський бронетанковий завод

львівський бронетанковий завод

wartime.org.ua

Львівський бронетанковий завод відновив ремонти військової техніки

Четвер, 24 липня 2014, 14:38

Львівський бронетанковий завод знову почав активно працювати із замовленнями Міністерства оборони України.

Про це повідомила прес-служба Міністерства оборони.

Сьогодні у цехах підприємства кипить робота з капітального ремонту та відновлення броньованих ремонтно-евакуаційних машин та двигунів до самохідних артилерійських установок, виготовлення запасних частин до різної бронетехніки, які у подальшому можуть бути використані у зоні проведення антитерористичної операції.

«До виконання держзамовлення ми приступили на початку липня. Довелося відкласти виконання престижної закордонної угоди, адже свою техніку ми ремонтуємо поза чергою, – розповів директор підприємства Олександр Остапець. – Через кілька днів вже будуть готові до експлуатації дві одиниці БРЕМ-1 та три танкові двигуни, які пройшли капітальний ремонт. Роботи в нас побільшало, і працівники працюють у дві зміни, а деякі дільниці й у три».

Керівник підприємства зауважив, що Львівський бронетанковий спеціалізується на ремонті танків Т-72 та броньованої спецтехніки на його базі. Але ця модифікація повністю російського виробництва, тому львів’яни освоїли виготовлення всіх запасних частин, щоб не залежати від закордонних постачальників.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.