Новини

Правоохоронні органи

Під час операції «Нерест» на Львівщині вилучили 330 риболовних сіток

Під час операції «Нерест» на Львівщині вилучили 330 риболовних сіток

fedrep.ru

Під час операції «Нерест» на Львівщині вилучили 330 риболовних сіток

Вівторок, 12 червня 2012, 10:12

Державна екологічна інспекція у Львівській області підвела підсумки операції «Нерест». Під час рейдів виявлено та вилучено 330 ставних риболовних сіток довжиною 11895 м. Про це повідомляє прес-служба Державної екологічної інспекції у Львівській області.

За час акції інспекція здійснила 24 рейди, під час яких на порушників складено 45 протоколів, в тому числі 5 протоколів скеровано в судові органи. На порушників правил рибальства накладено штрафів на суму 4539 грн. Виявлено і вилучено 4 сітки-екрани, 1 павук, 1 острогу.

Заходи по боротьбі з браконьєрством в нерестовий період 2012 року проводились за участю представників Львівдержрибоохорони та із залученням громадськості.

Нагадаємо, операція «Нерест» проводиться щорічно з метою запобігання порушень правил рибальства у весняно-літній період. У період нересту заборонено будь-яке рибальство, добування водних живих ресурсів, а також недозволено проведення на водних об’єктах та в прибережних захисних смугах вибухових, бурових робіт, видобуток гравію та пересування будь-яких плавзасобів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.