Новини

Політика

шухевич та бандера

шухевич та бандера

poltava.pl.ua

Львівська ОДА просить звання Героя України для Шухевича та Бандери

Вівторок, 29 липня 2014, 16:41

Голова Львівської ОДА Ірина Сех звернулася до Президента Петра Порошенка із проханням присвоїти почесне звання Герой України голові проводу ОУН Степанові Бандері, а також головному командирові УПА Романові Шухевичу.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

«За мужність та самопожертву в українській національно-визвольній боротьбі прошу посмертно присвоїти почесне звання Герой України Степанові Бандері та Романові Шухевичу», – йдеться у зверненні голови Львівської ОДА до Президента України.

Раніше до Ірини Сех звернулись представники Львівської обласної Спілки політичних в’язнів України, а також відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів м. Львова. Активісти закликали керівника Львівщини звернутись до Президента України щодо повторного видання указу Про присвоєння звання Герой України Степанові Бандері та Романові Шухевичу.

Довідка:

Рішенням Вищого адміністративного суду України скасовано укази Президента України від 12 жовтня 2007 року і від 20 січня 2010 року, якими було присвоєно звання «Герой України» Роману Шухевичу та Степану Бандері.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.