Новини

Інфраструктура

таксі

таксі

taxi-trogir-info.com

У Львові тривають рейди з виявлення нелегальних таксистів

Середа, 6 серпня 2014, 14:18

У понеділок відбувся перший рейд, за яким працівники управління транспорту та зв’язку ЛМР спільно з ДАІ та Укртрансінспекцією патрулювали частину міста, з метою виявлення нелегальних водіїв таксі.

Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

Згідно з розпорядженням мера, у місті створено мобільну групу з питань здійснення контролю за таксомоторними перевезеннями. Вона перевіряє документи перевізників і виявляє серед них нелегальних.

Відтак, на початку цього тижня відбувся перший рейд вул. Чернівецькою, вул. Чорновола (біля готелю «Львів») та пл. Петрушевича.

За словами головного спеціаліста управління транспорту та зв’язку ЛМР Леоніда Ульянченка, у результаті перевірки таксистів, що зустрічались на дорозі, Укртрансінспекцією було складено 2 акти про порушення законодавства про автомобільний транспорт та 1 протокол про адміністративне правопорушення за ст. 164 КУпАП.

Таким чином, водіїв таксі, які надають послуги з перевезень людей без ліцензії, очікує адміністративне стягнення.

Нагадаємо, відповідно до розробленого на 3 місяці графіку здійснення рейдів, виїзди здійснюватимуть 2-4 рази на місяць. Окрім цього, відбуватимуться і позапланові перевірки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.