Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Транспорт

portal.lviv.ua

Вівторок, 12 червня 2012, 15:02

Уряд рекомендуватиме вітчизняним АЗС знизити ціни на бензин на 70 копійок

Експертно-аналітична група при Кабміні рекомендуватиме вітчизняним АЗС знизити ціни на бензин на 70 копійок, а на дизпаливо - на 60. Про це повідомили у Кабінеті Міністрів України.

«Враховуючи тенденції до зниження цін на європейських біржах та високу частку імпортних нафтопродуктів на вітчизняному ринку, зниження цін нафтопродуктів на українському ринку має бути більш стрімким і динамічним, ніж воно є зараз», - заявили у Кабміні. 

У Європі бензин дешевшає в 10 разів швидше, ніж в Україні. 

Так, з початку травня середні європейські котирування бензину А-95 знизились на 14,9%, дизельного палива – на 11,0%. Однак, у порівнянні з європейським ринком, на українському ринку зниження цін відбувалось повільно і непропорційно до європейських тенденцій. В результаті українські середні ціни на нафтопродукти знизились незначно: на бензин А-95 - на 1,5%, на дизельне пальне – на 4,4%.

Враховуючи світові тенденції до зниження цін на нафтопродукти та наявність достатніх запасів пального на вітчизняному ринку, ЕАГ рекомендуватиме учасникам ринку знизити ціни на бензини.

Джерело: ТСН

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.