Новини

Політика

андрій садовий

андрій садовий

Четвер, 21 серпня 2014, 17:491802

Садовий просуває "Самопоміч" під час робочих відряджень містами України

Мер Львова Андрій Садовий вирушив тур обласними центрами України в рамках робочих відряджень, проте разом з тим "розкручує" власну партію "Самопоміч".

Такий висновок можна зробити з повідомлень прес-служби Політичної партії "Об'єднання "Самопоміч" та коментаря прес-служби Львівської міськради.

Садовий уже відвідав Одесу, Луцьк, Рівне та Житомир.

Сьогодні він гостює в Хмельницькому, а завтра їде у Вінницю.

Наприклад, у Житомирі Садовий гостював у статусі міського голови, проте виступав чомусь на фоні банеру партії "Об'єднання "Самопоміч".

Метою поїздки львівського мера у Хмельницький була "зустріч з міським головою Хмельницького, підприємцями міста, обмін досвідом щодо реформування органів місцевого самоврядування", пише "Подільська інтернет-газета".

Щоправда, заодно Садовий був присутнім на відкритті юридичної приймальні Об‘єднання “Самопоміч”. Відкриття стартувало о 9.30, тому не можна стверджувати, що міський голова займається піаром власної партії в позаробочий час.

Примітно, що журналісти "Подільської інтернет-газети" чомусь об'єднали дві грані Садового – "до міста Хмельницький завітає голова організації Об’єднання “Самопоміч” мер Львова Андрій Садовий".

У Рівному Садовий розповідав про "Самопоміч" в контексті перспектив його партії пробитися у місцеві ради Рівненщини.

"Не приховує Андрій Садовий і амбіцій своєї політичної сили щодо виборів у місцеві ради Рівненщини. проте запевняє: конкретного керівника партія у Рівному немає", пише сайт телеканалу Рівне1.

Як повідомили Варіантам у прес-службі Львівської міськради, з 18-го серпня львівський міський голова перебуває у відрядженні, і лише 19-ого серпня мав одноденну відпустку.

Таким чином, відкриття юридичних приймалень “Самопомочі” та "розкручування" партії входять до відряджень Садового, які, нагадаємо, фінансуються за рахунок бюджету Львова.

Нагадаємо, за соціологічними даними, якби вибори до Верховної Ради відбувалися на початку липня 2014 року, то партія "Об'єднання "Самопоміч" набрала б 1% голосів.

 

 

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.