Новини

Політика

гуманітарна допомога з Росії

гуманітарна допомога з Росії

ipress.ua

В'їзд гуманітарної колони є прямим вторгненням Росії в Україну - СБУ

П'ятниця, 22 серпня 2014, 13:54

Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко назвав прямим вторгненням в Україну переміщення російського "гуманітарного конвою".

Про це він повідомив у п'ятницю, передає "Голос України".

"Ми заявляємо, що це вторгнення. Ми стали свідками ризикованої провокації проти України з нахабним та цинічним використанням міжнародної організації Червоний Хрест, провокації з так званим гуманітарним грузом. Щойно без дозволу в Україну в'їхали вантажівки", - зазначив Наливайченко.

Зі слів глави СБУ, ці машини не мають нічого спільного з цивільним машинами.

"Так само, як і персонал, так звані водії не мають нічого спільного з персоналом. Водії, які несподівано отримали паспорти громадян РФ для виїзду за кордон, це перша обставина, яка чітко вказує на те, що в'їжджає група людей задля керування військовою технікою, яка незаконно щоденно в'їжджає на територію України через Ізварино. Серед них є люди, які будуть виконувати завдання по конвоюванню, допитування та тортурам полонених", - зазначив голова СБУ.

Також Наливайченко додав, що наразі звільняються підвали, які терористи використовували в якості тюрем, тому що кільце українських сил звужується.

Нагадаємо, сьогодін зранку Російська Федерація прийняла рішення діяти, її колона з гуманітарним вантажем почала рух у напрямку Луганська.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.