Новини

Новини

Нардеп Писарчук прийняв у Львові офіційну делегацію КНР

Нардеп Писарчук прийняв у Львові офіційну делегацію КНР

Нардеп Писарчук прийняв у Львові офіційну делегацію КНР

Понеділок, 9 квітня 2012, 15:04

7-8 квітня на запрошення прем'єр-міністра України, голови Партії регіонів Миколи Азарова на Львівщині перебувала офіційної делегації Китайської Народної Республіки на чолі із заступником завідувача Відділом Міжнародних зв'язків центрального комітету правлячої Комуністичної Партії Китаю паном Чєнь Фєнсяном (Chen Fengxiang) з метою ознайомлення з інвестиційним потенціалом області. Приймав делегацію народний депутат Петро Писарчук. Про це повідомила прес-служба народного депутата.

Приймав делегацію народний депутат України, голова Львівської обласної організації Партії регіонів Петро Писарчук.

Під час дводенного візиту на Львівщину китайська делегація відвідала Перемишлянський район, Золочівський та Олеський замки, Палац Потоцьких, Львівський національний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької, музеї Львова, а також Академію сухопутних військ України ім. Гетьмана П. Сагайдачного та Торгово-виробничий комплекс «Південний».

«Львів вразив мене у трьох планах: перше – тут дуже красивий пейзаж, тут краса включає у себе як природну так і гуманітарну красу, друге – Львів має дуже глибокі культурні та історичні традиції, третє – я відчув, що львів'яни мають дуже глибокі почуття до китайського народу. У Львові дві людини дуже сильно нас вразили – це директор Львівської картинної галереї Борис Возницький, який працює над збереженням культурної спадщини понад 50 років. Він вклав все своє життя в охорону всієї людської цивілізації. Тому він дійсно заслуговує звання Героя України. Друга людина – це Петро Писарчук. Він є старим другом китайського народу. Нам було відомо, що він є відомим підприємцем Львівської області. Після цієї поїздки ми побачили той внесок, який він зробив в соціально-економічний розвиток як Львівської області, так і України загалом. Зараз по всьому світу бракує робочих місць. А тільки торговий комплекс «Південний» (засновником якого є Петро Писарчук – ред.) надав робочі місця близько 17 тисячам людей. З цієї точки зору, його важливість відразу підвищується, бо він може надати робочі місця для такої кількості місцевого населення. Тут крім торгових інфраструктур є також культурна інфраструктура, особливо тут проявляється турбота про наступні покоління. В панові Писарчуку я побачив не тільки матеріальні сили, але й духовні сили. Він нам розповів історію створення комплексу, як все починалося. Я думаю, що у нього є такий дух, якому нам треба вчитися у нього», - наголосив голова делегації Китаю пан Чєнь Фєнсян (Chen Fengxiang), коментуючи відвідини Львова.

Петро Писарчук наголосив, що важливим є те, що після світової кризи Україна почала налагоджувати зв'язки з економічно розвинутими країнами завдяки керівництву України – Президентові Віктору Януковичу та прем'єр-міністрові Миколі Азарову. – зазначено у повідомлені.

Нагадаємо, наприкінці грудня нардеп Петро Писарчук у складі офіційної делегації відвідав КНР.

Головою Львівської ОДА є Михайло Костюк.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.