Новини

Культура

Донька Бориса Возницького розповіла про останню волю свого батька

Донька Бориса Возницького розповіла про останню волю свого батька

Донька Бориса Возницького розповіла про останню волю свого батька

Середа, 13 червня 2012, 12:45

Останньою волею Героя України, академіка та директора Львівської національної галереї мистецтв Бориса Возницького було те, щоб батальні полотна «Битва під Віднем» і «Битва під Парканами» зайняли своє місце у Олеському та Золочівському замках, - повідомила сьогодні, 13 червня, під час прес-конференції донька Бориса Возницького, заслужений працівник культури України Лариса Разінкова.

 За її словами, наразі йдуть суперечки, оскільки полотна хочуть експонувати в костелі в Жовкві.

«Тепер же міністерство культури говорить про передачу картин в Київський мистецький арсенал. Але думаю, що київські музейники не будуть готові до зберігання таких полотен, адже експозиція потребує великого приміщення та спеціальної температури та вологості», - сказала Лариса Разінкова.

 11 червня, робоча група зі збереження культурних цінностей, які зібрав Борис Возницький, звернулася до заступника генерального директора Львівської національної галереї мистецтв Володимира Пшика з проханням упродовж десяти днів розмістити ці полотна в експозиціях Золочівського й Олеського замків. 

Нагадаємо, 23 травня, загинув директор Львівської галереї мистецтв Борис Возницький.  Він був за кермом службового автомобіля ВАЗ 2104. Трагедія трапилась у Золочівському районі, поблизу села Печенія. За попередніми даними у Бориа Возницького стався серцевий напад, авто виїхало на смугу зустрічного руху і врізалось у зустрічний автомобіль.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.