Новини

Соціум

суд

суд

focus.ua

Середа, 3 вересня 2014, 15:59666

Жінці, яку незаконно виселели 6 років тому, повернули її квартиру

В 2008 році на підставі підробленого судового рішення право власності на квартиру по вул.Колесси у м.Львові було визнано за іншою особою.

Про це Варіантам повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Проте, проведеною прокуратурою Галицького району м. Львова перевіркою встановлено, що рішення про визнання права власності на дану квартиру судом ніколи не приймалось, відтак прокуратура звернулася з позовом до суду в інтересах Львівської міської ради до ОКП ЛОР „БТІ та ЕО” та вказаного громадянина (власника) про скасування реєстрації права власності, усунення перешкод у користуванні житловим приміщенням матері з дитиною.

У 2010 році рішенням Галицького районного суду м. Львова позов прокуратури задоволено.

Проте, в цьому ж році Галицькою районною адміністрацією Львівської міської ради до вказаної жінки подано позов до суду про визнання її такою, що втратила право на користування квартирою. Тоді ж Галицьким районним судом м. Львова у вказаній справі ухвалено заочне рішення, яким позов Галицької районної адміністрації Львівської міської ради задоволено. Не погодивши із прийнятим такого рішення жінка подала заяву про його перегляд, а прокуратура Галицького району м. Львова здійснила вступ у вищевказану справу в інтересах жінки та її малолітньої дитини.

Відтак, з 2010 по 2014 роки прокуратура у різних судових інстанціях відстоювала право жінки на проживання у вказаній квартирі разом із неповнолітньою дитиною.

Лише в серпні поточного року Рішенням Вищого Спеціалізованого Суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ поставлено крапку. Згідно цього рішення право на корисування спірною квартирою по вул. Колесси у м.Львові залишено за жінкою з малолітньою дитиною.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.