Новини

Інфраструктура

сховища

сховища

dnipr.kievcity.gov.ua

35% сховищ на Львівщині залишаються проблемними

Понеділок, 8 вересня 2014, 17:57

На Львівщині проблемними залишаються 35% сховищ, які переважно розташовані на територіях непрацюючих та збанкрутілих підприємств, тих, які припинили виробничу діяльність у попередні роки.

Про це передає прес-служба Львівської облдержадміінстрації.

За словами керівника департаменту з питань цивильного захисту ОДА Олексія Титаренка, половина зі сховищ затоплена грунтовими водами, тому їх неможливо привести у належний стан.

Львівська ОДА зобов’язала керівників адміністративних територій та власників захисних споруд (сховищ, укриттів), а також найпростіших укриттів (споруди підземного простору) привести в готовність підвідомчі їм об’єкти для використання за призначенням з метою укриття населення. Також зобов’язано довести до усіх мешканців населених пунктів інформацію щодо знаходження найближчого місця укриття у разі необхідності, а також порядок дій населення за сигналами цивільного захисту (зокрема “Увага всім”, “Повітряна тривога” та інші).

“Де є господар, там захисні споруди знаходяться у доброму стані. Зокрема це сховища, які належать Львівській залізниці, “Львівводоканалу”, ряду інших комунальних та відомчих підприємств”, – зазначив Юрій Турянський.

В області також періодично проводиться перевірка готовності системи оповіщення Львівської області.

“Відпрацьовано дії щодо інформування населення у випадку виникнення надзвичайних ситуацій. Ми прагнемо миру, але готуємось до будь-якого розвитку подій”, – повідомив Юрій Турянський.

Додамо, що на Львівщині працює штаб територіальної оборони, розгортається робота загонів оборони і рот охорони при кожному військовому комісаріаті Львівської області та проводиться навчання організаційного ядра цих підрозділів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.