Новини

Правоохоронні органи

На Львівщині «убозівці» затримали суддю-хабарника

На Львівщині «убозівці» затримали суддю-хабарника

http://milicia.lviv.ua

На Львівщині «убозівці» затримали суддю-хабарника

Четвер, 14 червня 2012, 12:16

Співробітники Управління боротьби з організованою злочинністю (УБОЗ) ГУМВСУ у Львівській області затримали «на гарячому» під час одержання хабара одного з суддів Львівської області. Про це повідомляє УБОЗ ГУМВС України в Львівській області.

Правоохоронці встановили, що один львів’янин, у відношенні якого складались протоколи за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 162 КУпАП (порушення правил про валютні операції), вже неодноразово вирішував свої проблеми із суддею. Проте випадок, який трапився наприкінці травня став підставою для порушення кримінальної справи.

Суддя, на розгляді якого перебували матеріали адміністративної справи, вимагав та одержував від правопорушника винагороду за прийняття рішення щодо накладення на останнього мінімального стягнення та повернення частини вилучених коштів.

Як зазначив заступник начальника відділу боротьби з корупцією УБОЗ ГУМВСУ в Львівській області Віктор Куліцький, за свої «послуги» служитель Феміди отримав 1 200 дол. США. В процесі документування злочинних дій хабарника, правоохоронці встановили, що за вирішення питань аналогічного характеру він вже вимагав та отримав хабар у розмірі 1 тис. дол. США.

Зібрані матеріали стали підставою для порушення кримінальної справи стосовно судді-хабарника слідчими Генеральної прокуратури України за ч. 3 ст. 368 (одержання хабара) та ч. 2 ст. 369-2 (зловживання впливом) КК України.

«Наразі вирішується питання щодо зняття недоторканості з судді. Розслідування кримінальної справи доручено відділу розслідування злочинів щодо корупційних діянь прокуратури Львівської області. Правоохоронці перевіряють зловмисника на причетність до інших злочинних дій», ? констатував Віктор Куліцький.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.