Новини

Інфраструктура

економія газу

економія газу

ikonomiy.ru

Середа, 17 вересня 2014, 13:46681

Львівщина планує зменшити споживання газу на 32%

Від впровадження заходів, які ними заплановані комунальними теплопостачальними підприємствами Львівщини, можливо зменшити споживання газу на 32% у порівнянні з минулим сезоном.

Про це повідомив директор департаменту ЖКГ Львівської ОДА Андрій Ільків, передає прес-служба адміінстрації.

За словами Ільківа, комунальні теплопостачальні підприємства розробили заходи, які дозволять зменшити споживання природного газу. Це організаційні заходи (неухильне дотримання температурних графіків тощо), технічні (заміна обладнання котелень, тепломереж), тимчасові кризові (зменшення або припинення подачі гарячої води), переведення на альтернативні види палива.

Як повідомив голова правління ПАТ «Львівгаз» Володимир Зленко, на підприємстві створено антикризовий штаб оперативного реагування, який відповідатиме за надійне постачання газу споживачам в осінньо-зимовий період 2014-15 років. «Підприємство, як оператор, до проходження опалювального періоду готове повністю,»- сказав Володимир Зленко.

Крім цього, заради економії у закладах освіти збільшують тривалість канікул.

«Різні території мають різні плани. Дехто робить канікули у жовтні – листопаді. Це також прийнятна практика. Якщо технічно прораховано, що буде більша економія газу саме в цей період часу, а не в зимовий, як роблять більшість навчальних закладів, то це доцільно», – зазначила директор департаменту освіти Львівської ОДА Олександра Небожук.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.