Новини

Соціум

благодійний пробіг

благодійний пробіг

portal.lviv.ua

Благодійний «Пробіг з вірою в серці» зібрав 84 000 гривень

Понеділок, 29 вересня 2014, 14:08

28 вересня львів'яни вперше взяли участь у благодійному марафоні «Пробіг із вірою в серці» – майже 1000 львів'ян зібрали 84 000 гривень.

Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

Добровільні внески учасників, організатора та партнерів підуть на придбання добового монітора артеріального тиску та 12-тиканального електрокардіографа для Львівської міської дитячої клінічної лікарні, які допоможуть вчасно діагностувати серцеві захворювання та зберегти життя малюків.

Ранок для учасників Пробігу розпочався з насиченої програми. Організатори заходу передбачили анімацію для дітей, спортивну зону для всіх охочих та загальну розминку перед забігом під егідою фітнес-тренерів. Пройшовши реєстрацію та відвідавши розважальні зони, марафонці приготувались до старту.

Спочатку бігли найменші учасники забігу – дітки, віком до 9 років, долали символічну дистанцію в 200 м. За ними стартували підлітки, всі охочі та корпоративні команди.

«Я дуже радий, що Львів долучився до благодійного марафону «Пробіг з вірою в серці», адже немає нічого кращого, аніж щасливі посмішки діток, які повертаються з лікарень додому. Дякую кожному учаснику за ваш вклад у наше здорове майбутнє», - зазначив начальник управління молоді, сім'ї та спорту Львівської міської ради Володимир Шнайдер. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.