Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

маркування

маркування

unian.ua

Понеділок, 29 вересня 2014, 18:30

Депутат Львівської міськради пропонує відкрити національні філіали міжнародних корпорацій в Україні

Анатолій Крачковський звернувся до Андрія Садового з пропозицією розробити комплексні інвестиційні пропозиції в Україні для виробників продукції, філіали яких розміщені в Російській Федерації.

Про це Варіантам пвідомила прес-служба Львівської міської ради.

З березня 2014 року в Україні був розпочатий бойкот товарів російських виробників. У зв’язку з цим обсяги продажу російської продукції скоротилися на 30%. Також, на вимогу громадянської ініціативи «Економічний бойкотний рух» ЛМР ухвалила рішення по додаткове маркування російських товарів та широку інформаційну кампанію на підтримку українського товаровиробника  в місті.

Однак, є товари, виробниками яких є міжнародні корпорації, а їх філіали розташовані на території Росії. Відтак, купуючи товар добре відомої європейської марки, українські покупці, фактично, фінансують країну-теториста, найманці якої вбивають українців.  

Мова йде про таких всесвітньовідомих виробників, як «Mars Incorporated», «Wrigle», «Nestle» та інші.

Анатолій Крачковський вважає, що взаємовигідним виходом з цієї ситуації є відкриття національних філіалів цих корпорацій в Україні. Депутат просить доручити відповідним структурним підрозділам ЛМР розробити комплексні інвестиційні пропозиції названим виробникам продукції, філіали яких розміщені в РФ та скерувати звернення до Кабміну щодо розробки аналогічного комплексу заходів на державному рівні.

Нагадаємо, 25 липня Львівська ОДА зобов'язала торгівельні заклади на території області забезпечити спеціальне маркування російських товарів.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.