Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Новини

Михайло Боднар

Четвер, 2 жовтня 2014, 13:30

Бажання творити і захищати державу – це те, через що я іду в політику, – Михайло Бондар

Михайло Боднар

Вчора, 1 жовтня, лідери партії "Народний фронт" у Львові представили команду кандидатів у народні депутати у мажоритарних округах Львівщини.

З цією метою до Львова прибули: Андрій Парубій, Тетяна Чорновол та Лілія Гриневич.

У м. Броди, на окрузі 119, балотується Михайло Бондар – сотник 10-ї сокальської Сотні Самооборони Майдану.

Михайло – командир відділення першого батальойну оперативного призначення Національної Гвардії України імені Кульчицького. Чоловік нещодавно повернувся із зони АТО, там був поранений.

"Бажання творити і захищати державу – це те, через що я іду в політику. Я не паркетний командир, я був під кулями, дивлячись в очі смерті. Я даю слово солдата , що буду служити народу і захищати людей і свою країну, і я готовий в будь-який час повернутися на передову до своїх хлопців. Але саме мої побратими "благословили" мене на цю дорогу до парламенту, щоб я захищав наші права на вищому, державному рівні – наголосив він.

«Михайло Бондар – це людина, яка продемонструвала вміння захищати державу, тому він має бути в парламенті, – зазначив комендант Самооборони Майдану в Києві Андрій Парубій. – Михайло приїхав з-під Дебальцевого, він був на передовій, завдяки таким, як він, наша армія почала воювати.

Довідка про кандидата:

Бондар Михайло Леонтійович народився 17.11.1973р. в с. Бодячів Сокальського р-ну. Львівської обл. У 1989 році закінчив неповну середню школу при зразковій поведінці і добрій старанності до навчання.

З 1989 р. по 1992 р. навчався в Белзькому професійно – технічному училищі №13 Львівської обл. за професією монтажник внутрішніх санітарно-технічних систем і обладнання, електрозварювальник. З 1992 р. по 1994 р.

Строкова служба в Збройних Силах України.

З 1997 р. по 2006 р. навчався у Львівському національному університеті імені І. Франка за спеціальністю фінанси, економіка і підприємництво.

З 1997 р. по 1998 р. працював на посаді бухгалтера централізованої бухгалтерії Жвирківської селищної ради Сокальського р-ну Львівської обл.

1997 р. одружився з Бондар Ольгою Зіновіївною.

З січня 1998 р. по березень 1998 р. працював бухгалтером у Сокальському районному вузлі електрозвя’зку Львівського ОДПЕЗ "Львівтелеком".

З лютого 1999 р. по грудень 1999 р. працював на посаді провідного фахівця Сокальської дільниці Львівської філії ДК «ТД "Газ України".

З лютого 2006 р. по квітень 2006 р. був призначений заступником голови дільничної виборчої комісії № 24 ТВО №118 у Сокальському районі.

З серпня 2006р. по червень 2014р. Фізична особа – підприємець.

З листопада 2013р. під час Революції Гідності був Сотником 10 Сокальської Сотні Самооборони Майдану. 10 Сотня забезпечувала безпеку Будинку Профспілок, де був розташований Штаб Самооборони Майдану та Штаб Національного Спротиву.

Разом з 3 Сотнею 10 Сотня утримувала 3 барикаду на Михайлівській вулиці, патрулювала барикаду на вулиці Грушевського. 18 лютого 2014р. рубіж 10-ї сотні був коло Будинку Офіцерів та Маріїнського парку.

19-20 лютого обороняв Майдан.

Після перемоги на Майдані пішов добровольцем в Національну Гвардію України.

01.07.2014р. отримав осколочне поранення біля м. Слов'янськом.

Брав участь у бойових діях в зоні АТО біля Дебальцевого і займав посаду зам. ком.

Зводу, командир відділення 1 Батальйону Оперативного Призначення Національної Гвардії України імені Кульчицького. Виховує двох синів.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.