Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

податки

податки

Понеділок, 6 жовтня 2014, 13:59

Великі платники податків поповнили бюджет Львівщини на 2,5 млрд гривень

За січень – вересень 2014 року Спеціалізованою державною податковою інспекцією з обслуговування великих платників у м. Львові МГУ Міндоходів мобілізовано до Зведеного бюджету України 2,46 млрд. гривень.

Про це сьогодні під час брифінгу повідомив начальник інспекції Олександр Юристовський, передає прес-служба Львівської ОДА.

Зокрема, з початку року великі підприємства, які перебувають на обслуговуванні в СДПІ, перерахували до загального фонду Державного бюджету 2307,4 млн. гривень. Водночас, до місцевого бюджету Львова забезпечено збір понад 157 млн. гривень податків та інших платежів.

Як зазначив Орест Юристовський, основним джерелом наповнення державної скарбниці у цей період став податок на додану вартість, якого сплачено понад 1 млрд. гривень. Крім того, великий бізнес перерахував 599,5 млн.грн. акцизного податку та 563,6 млн.грн. податку на прибуток підприємств.

Найбільші надходження до державного бюджету забезпечили ПАТ «ДТЕК Західенерго», ТзОВ «НВП «Гетьман», ПрАТ «Львівський лікеро-горілчаний завод», ДТГО Львівська залізниця» та ПАТ «Львівобленерго».

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.