Новини

Охорона здоров'я

Держтехногенбезпеки перевірило 1774 об'єкти відпочинку та оздоровлення дітей

Держтехногенбезпеки перевірило 1774 об'єкти відпочинку та оздоровлення дітей

chmag.ru

Держтехногенбезпеки перевірило 1774 об'єкти відпочинку та оздоровлення дітей

П'ятниця, 15 червня 2012, 09:24

Органи державного пожежного нагляду протягом березня-травня 2012 року провели перевірки протипожежного стану 1774 об’єктів відпочинку та оздоровлення дітей. Про це повідомляє прес-служба Державної інспекції техногенної безпеки України.

 Стан протипожежного захисту більшості з них, порівняно з минулими роками, дещо покращився, але досі не відповідає вимогам нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки. Із запропонованих до виконання 34,5 тис. заходів щодо посилення пожежної безпеки об’єктів відпочинку понад 8,5 тис. (майже 25 %) залишились невиконаними.

Викликає занепокоєння стан утримання електрогосподарства в будівлях та спорудах зазначених об’єктів,  обладнання системами протипожежної автоматики та виведення таких сигналів на пульти централізованого пожежного спостереження. Крім того,  виявлені численні порушення в утриманні шляхів евакуації, а на деяких об’єктах вони взагалі підлягають переплануванню. Понад 15% об’єктів не забезпечені достатньою кількістю первинних засобів пожежогасіння, у користуванні знаходяться  не сертифіковані або давно зняті з виробництва вогнегасники. Також є проблеми з забезпеченням водою для пожежогасіння.

За порушення та невиконання встановлених законодавством вимог пожежної безпеки до адміністративної відповідальності притягнуто 1067 посадових осіб. Тимчасово, до усунення недоліків, призупинялась експлуатація 634 будівель, споруд та приміщень.

Забезпечення пожежної безпеки та контроль за виконанням приписів органів держпожнагляду перебуває на постійному контролі Державної інспекції техногенної безпеки України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.