Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

трамвай №6

трамвай №6

gazeta.lviv.ua

П'ятниця, 10 жовтня 2014, 10:25

Садового таки вмовили повернути трамвай № 6 на звичний напрямок

На численні прохання львів’ян, за дорученням міського голови Львова, ЛКП «Львівелектротранс» проводить роботи для повернення трамвайного маршруту №6 до стаціонарного режиму роботи.

Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

«Роботи повинні бути завершені до 15 жовтня, але ми бачимо реальну можливість встигнути до понеділка, 13 жовтня. Наші робітники працюють фактично цілодобово: вдень заготовляють розтяжки, а вночі проводять їх монтаж. При таких темпах дійсно можливо встигнути раніше, однак не слід забувати, що безпека руху та наших пасажирів – це найосновніше завдання. Тому при тестуванні у вихідні ми знатимемо остаточно день відновлення маршруту. Зрештою, головне, щоб маршрут, який так потрібен нашим пасажирам, був нарешті відновлений», - зазначає Сергій Васільєв, директор ЛКП «Львівелектротранс».

Нагадаємо, зараз трамвай №6 від центру курсує до вул. Торф’яної (проміжні зупинки вул. Гайдамацька, вул. Городницька – Фабрика «Динамо»). При відновленні маршруту у тому ж напрямку трамваї повернуться на зупинки: Станція «Підзамче» - вул. Остряниці – вул. Промислова – вул. Волинська – Трамвайне депо – На вимогу – Фабрика «Світанок» - вул. Городницька – вул. Миколайчука.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.