Новини

Соціум

Львів

Львів

skyscrapercity.com

Понеділок, 13 жовтня 2014, 17:09785

Львів'яни зможуть розказати яким вони бачать та чують своє місто

Кожен зможе розказати про свій Львів, таким, яким він його бачить та чує у рамках фестивалю Art Meetings, який в листопаді цього року відбудеться вже в четверте у Львові та Києві.

Про це Варіантам повідомили організатори заходу.

Соціальна Інтернет акція www.citysmell.eu – це платформа, завдяки якій люди з цілого світу можуть у будь-який момент виразити свої спогади, мрії та почуття пов’язані з містом. Відповівши на риторичне запитання ви станете частиною художнього витвору.

Минулого року учасники акції стали співтворцями сценарію до 3D фільму «Запах Львова». Режисер Grzegorz Korczak. Прем’єра фільму, де відтворена аура міста, емоції його мешканців відбулася в жовтні 2013 року у Львівському палаці мистецтв.

У цьому році платформа www.citysmell.eu слугуватиме натхненням для джазових музикантів з Данії, Німеччини, України та Польщі. Лідером цього музичного проекту є відомий польській композитор Piotr Damasiewicz.

 

Платформа City Smell була заснована перед українською революцією, з початком великих змін. Рік тому учасники акції писали про запах львівської кави, книжок чи сонця. Пізніше з’явилися відповіді про зміни, занепокоєння та великі надії. 

Цьогорічний фестиваль Art Meetings відбудеться між 7 і 15 листопада у Львові та Києві. Головною метою події є просування сучасної європейської культури та ініціювання міжнародного культурного співробітництва.

Вже чотири роки в Україні організовуються концерти, міжнародна співпраця, конкурси для молодих українських музичних гуртів, семінари для дітей, вистави, презентація фільмів. Усі заходи фестивалю служать створенню атмосфери для обміну знаннями, думками, співпрацею.

На фестивалі, окрім концерту „Чим пахне Львів?”, можна буде буде почути виконавців з України, Польщі, Німеччини, Данії та Угорщини. Гостями фестивалю будуть музичні активісти зі Східної та Західної Європи.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: