Новини

Політика

Українці у Польщі підтримали Лубківського і Васюника

Українці у Польщі підтримали Лубківського і Васюника

seo-top-news.com.ua

Вівторок, 21 жовтня 2014, 16:52719

Українці у Польщі підтримали Лубківського і Васюника

Голови товариств депортованих українців із Закерзоння звернулися до українців напередодні виборів до Верховної ради.

Українці в Польщі закликали людей не нехтувати своїм голосом і прийти 26 жовтня на дільниці, інформує прес-служба "Народного фронту".

Також, діаспора заявила про підтримку семи кандидатів – мажоритарників в нардепи від Львівщини. Зокрема, йдеться про Івана Васюника від 115 та Данила Лубківського від 118 округів Львівщини.

Подаємо заяву повністю:

Заява голів товариств депортованих українців із Закерзоння додається в повному обсязі

Звернення голів товариств депортованих українців із Закерзоння

Шановні краяни! 

Діюча Верховна Рада України, в якій реальну більшість складають відверті або замасковані антиукраїнські сили, виявила свою повну неспроможність відстоювати національні інтереси українського народу.

Україна напередодні дочасних виборів народних депутатів Верховної Ради. На жаль, діючий закон України про вибори народних депутатів з його нормою про закриті партійні списки не узгоджується з діючим виборчим законодавством цивілізованих демократичних країн.

Однак ми сподіваємося, що у новообраній Верховній Раді України національно-демократичні політичні сили матимуть явну більшість і утворять дієздатну коаліцію.

Серед тестових законів на підтвердження наших сподівань ми вимагаємо від майбутнього депутатського корпусу прийняття нового закону про вибори народних депутатів України на основі регіональних відкритих партійних списків, а також визнання примусового виселення у 1944-1946, 1948 і 1951 роках сталінським і польським комуністичними режимами українців з Лемківщини, Західної Бойківщини, Надсяння, Холмщини і Підляшшя як депортації за етнічною ознакою та надання статусу депортованих примусово виселеним у ці роки українцям,гарантій соціального захисту їх та їхніх нащадків.

Шановні виборці Львова і Львівщини!

Перш за все ми закликаємо вас прийти 26 жовтня ц.р. на свої виборчі дільниці і взяти участь у виборах народних депутатів України.

У загальнонаціональному виборчому окрузі ми закликаємо вас віддати свої голоси за провідні українські національно-демократичні політичні партії «Блок Петра Порошенка» (№ 22) та «Народний фронт» (№ 5). Як львів’яни, ми вважаємо також перспективною, вартою підтримки, політичну партію «Об’єднання «Самопоміч» (№ 15).

Серед кандидатів у мажоритарних виборчих округах просимо вас підтримати своїми голосами 26 жовтня ц.р. зокрема:

Івана Васюника (округ № 115),

Ірину Подоляк (округ № 116),

Оксану Юринець (округ № 117),

Данила Лубківського (округ № 118),

Ярослава Дубневича (округ № 120),

Тараса Батенка (округ № 123),

Миколу Кметя (округ № 126).

 

Голова товариства «Надсяння» Володимир Середа

Голова товариства «Лемківщина» Степан Майкович

Голова товариства «Холмщина» Володимир Ковалюк

Голова товариства «Любачівщина» Богдан Парадовський

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.