Новини

Політика

Санкт-Петербург

Санкт-Петербург

avia-tourism.com.ua

Львівська міськрада хоче розірвати побратимство Львова та Санкт-Петербурга

Четвер, 23 жовтня 2014, 16:40

Депутати Львівської міськради проголосували за звернення до Садового про розірвання договору про співпрацю з містом-побратимом Санкт-Петербургом.

Про це повідомляє прес-служба ВО "Свобода".

Від Садового вимагають припинити чинність будь-яких документів про співпрацю м. Львова із м. Санкт-Петербург (Російська Федерація), позбавлення Санкт-Петербурга (РФ) статусу міста-побратима Львова та відкликання підпису Львівського міського голови під Протоколом про співпрацю між урядом міста Санкт-Петербург та міською радою Львова від 30.09.2006. 

"Уже понад пів року Україна потерпає від російської агресії, внаслідок якої було анексовано значну частину території нашої держави. Валентина Матвієнко не лише публічно підтримала окупацію території АР Крим, але і як керівник Ради Федерації Федеральних зборів РФ підписала дозвіл для президента Путіна на введення збройних сил Росії на територію України.

За такі дії Валентину Матвієнко, яка є уродженкою м. Шепетівка Хмельницької области, громада її рідного міста одностайним рішенням занесла на дошку ганьби, Зневагу до цього російського політика публічно засвідчено в рішенні Шепетівської міської ради від 2 березня 2014 року. У той же час, Санкт-Петербург і досі має офіційний статус міста-побратима Львова на підставі документа, скріпленого особистим підписом Валентини Матвієнко", йдеться у зверненні депутата Львівської міськради Яромира Самагальського.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.