Новини

Політика

Петро Порошенко

Петро Порошенко

Неділя, 26 жовтня 2014, 15:47453

Вибори відбуваються без значних порушень, – Порошенко

Президент Петро Порошенко заявив, що вибори проходять без суттєвих порушень у відповідності до європейських демократичних стандартів.

Про це повідомляється на сайті глави держави.

"Сьогодні вибори відбуваються без суттєвих порушень. Я щасливий, що ми маємо вибори, які відповідають європейським демократичним стандартам, і сподіваюся, що запит українського народу на оновлення влади, нарешті, буде реалізований", - сказав Порошенко.

Президент нагадав, що вранці відвідав Донбас та був на виборчих дільницях. Він висловив задоволення тим, що не підтвердилась інформація про те, що велика кількість дільниць не відкрилася, і проблеми, які з'явилися, зокрема, в Слов'янську і Дзержинську, було вирішено.

Петро Порошенко також наголосив, що особисто переконався в тому, що частина українських військовослужбовців, які зараз перебувають в зоні АТО, мають можливість проголосувати. "Вони з величезним ентузіазмом взяли участь в голосуванні. Але мені дуже шкода, що більше 25 тисяч були позбавлені цієї можливості старим Парламентом. Це – ще один аргумент, чому його варто було розпустити", - відзначив Президент.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.