Новини

Економіка

ЄБРР

ЄБРР

tsn.ua

ЄБРР відкриє у Львові представництво

Понеділок, 27 жовтня 2014, 09:59

Представництво ЄБРР запрацює на вул. Дудаєва, 20 уже на початку зими – урочисте відкриття запланували на 2 грудня.

Відтак, воно стане єдиним регіональним операційним офісом Банку в Україні, повідомив начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій Львівської міськради Сергій Кіраль.

«Згідно з останніми показниками, у зв’язку з подіями на Сході, сьогодні Західна Україна є основним фундаментом у розвитку української економіки. Цього не можуть не розуміти як приватні потенційні інвестори, так і міжнародні фінансові організації. У них є капітал, який потрібно кудись вкладати, є певний портфель напрацьованих проектів. До того ж, ЄБРР працює у майже всіх великих містах Західної України. Враховуючи ці обставини в комплексі, і було прийнято таке рішення – відкрити тут представництво», – зазначив Сергій Кіраль.

За його словами, ЄБРР співпрацює зі Львовом з 2008 року, і питання відкриття у перспективі регіонального представництва було поставлено ще тоді, адже це можливість близького доступу до працівників Банку та до капіталів для локального бізнесу, не кажучи й про імідж та амбіції Львова.

Проекти Банку у Львові профінансовано на понад 100 млн євро. Серед них: модернізація мережі доріг та громадського транспорту, будівництво трамваю на Сихів, модернізація системи теплопостачання, реконструкція очисних споруд та будівництво станції переробки мулу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.