Новини

Соціум

Ігор Дедишин

Ігор Дедишин

Добродомову в ZIKу знайшли заміну в особі гендиректора "Карпат"

П'ятниця, 31 жовтня 2014, 17:35

Новим гендиректором медіа-холдингу ZIK став Ігор Дедишин.

Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

Ігор Дедишин закінчив факультет журналістики ЛНУ ім. І. Франка в 1999 році. Очолював відділ спорту в газеті «Експрес», був головним редактором газети «Спортпанорама».

З 2002 року – керівник служби інформації та рекламно-видавничого відділу ФК «Карпати». З 2004 року директор «Карпати Спорт Маркетинг». З серпня 2009 року – генеральний директор ФК «Карпати»
Представляючи нового генерального директора, інвестор медіа-холдингу ZIK Петро Димінський відзначив, що, хоча Ігор Дедишин до останньому часу був гендиректором футбольного клубу «Карпати», але медіа-галузь йому добре знайома, адже він має журналістську освіту і працював у ЗМІ.

Петро Димінський наголосив, що й надалі залишатиметься на засадах невтручання у творчий процес і редакційну політику телеканалу та інформагенції.

З новим генеральним директором була підписана угода про розвиток та управління медіа-холдингом.

Нагадаємо, попередній гендиректор медіа-холдингу ZIK, самовисуванець Дмитро Добродомов на позачергових парламентських виборах, які відбулись 26 жовтня, переміг у 115-му виборчому округу (Сихівський і частина Личаківського району Львова). 

29 жовтня Дмитро Добродомов повідомив, що написав заяву на звільнення з посади у зв’язку з обранням народним депутатом.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.