Новини

Політика

Степан Давимука

Степан Давимука

old.lp.edu.ua

Політик подарував бібліотеці Стефаника колекцію творів на 100 тисяч доларів

Четвер, 6 листопада 2014, 12:20

Український політик та колишній начальник Львівського регіонального відділення Фонду держмайна Степан Давимука подарував національній науковій бібліотеці ім. Стефаника колекцію графічних творів — 9012 екслібрисів відомих українських та зарубіжних художників.

Про це повідомила прес-служба Львівської національної наукової бібліотеки України імені В. Стефаника.

"Щедрий дарунок Степана Давимуки поповнить унікальні мистецькі фонди Бібліотеки й водночас стане взірцем меценатства. Частину цієї колекції представлено у виставковій залі Бібліотеки. Запрошуємо оглянути її до 24 листопада 2014 р", йдеться в повідомленні прес-служби.

Як пише газета "Високий замок", фахівці, які бачили частину подарованих екслібрисів, вважають, що вартість колекції може становити до 100 тисяч доларів.

Давимука спробував себе у меценатстві не вперше – у 2007 році він придбав за власні кошти та передав бібліотеці ім. Стефаника архів родини професора Крип'якевича, а 2009 – архівні документи українського історика Мирона Кордуби, серед яких було 108 листів першого українського президента Михайла Грушевського. 

Нагадаємо, у 1994-2005 роках Степан Давимука був начальником Львівського регіонального відділення Фонду держмайна України. До цього Давимуку обирали депутатом Львівської обласної ради та призначали представником Президента у Львівській області. Політик є членом партії ВО «Батьківщина».

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.