Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

стоп

everydaykanban.com

Середа, 12 листопада 2014, 11:09

Сихівський міст закривають – автобуси курсуватимуть по-іншому

стоп

Через виконання робіт з прокладання водопровідних мереж, з 09:00 год. 12 листопада до 22:00 год. 15 листопада буде перекритий рух транспорту на пр. Червоної Калини на ділянці від вул.Хуторівка до вул.Луганська.

Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

«Першочергово планується повне перекриття руху транспорту орієнтовно на два дні, а вже наступні два дні - обмеження руху на одній смузі з організацією реверсивного руху на іншій смузі руху транспорту», - зазначили в управлінні інженерного господарства ЛМР.

За інформацією управління транспорту та зв’язку ЛМР, автобуси курсують за зміненими схемами руху: маршрути №13, 16, 26, 35, 53, 54 об'їзд Сихівського шляхопроводу здійснюють по вулицях Сихівській – Зеленій - Навроцького. Маршрут №4А об'їзд здійснює по вулицях Хуторівка – Стрийська – Чмоли - Панаса Мирного.

Як пояснили в підрядній компанії «Онур», приватний транспорт може оминати шляхопровід в обох напрямках по вулицях: Липова Алея – Дністерська – Зелена - Сихівська; Навроцького – Зелена – Сихівська; Луганська – Зелена – Сихівська; Хуторівка – Стрийська – Луганська.

Нагадаємо, вказані роботи виконують в межах прокладання трамвайної колії на Сихів.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.