Новини

Інфраструктура

ljhjub

ljhjub

wheels24.co.za

Турянський божиться, що цьогоріч дороги на Львівщині ремонтували частіше

П'ятниця, 14 листопада 2014, 13:20

Цьогоріч обсяги виконаних робіт з ремонту автодоріг Львівської області збільшилися на 10- 5%.

Про це повідомив тимчасовий виконувач голови Львівської ОДА Юрій Турянський, передає прес-служба адміністрації.

Зокрема, станом на сьогодні, відремонтовано значну частину автодороги Н-02 Львів-Тернопіль (освоєно 6,94 млн грн) та дороги Р-15 Ковель-Володимир Волинський-Червоноград-Жовква (тут освоєно 8,66 млн грн). Також ведуться роботи на дорозі Західний обхід м. Львова”, - розповів керівник області.

"Незважаючи на відсутність фінансування з держбюджету, за останні три місяці підрядним організаціям області власними ресурсами вдалося виконати роботи з ремонту автодоріг області на суму більше 18 млн грн", - сказав Турянський.

Він зауважив, що ремонтні роботи в області не припиняються. Так, на початку листопада дорожники приступили до ремонту автодороги Н-02 Львів-Тернопіль на ділянці обхід м. Золочева, який за сприятливих погодних умов буде завершено вже до кінця цього року.

“Також за рахунок коштів виключно з обласного бюджету виконуються капітальні і поточні роботи доріг місцевого значення. Цьогоріч службою автодоріг у Львівській області виконано таких робіт на суму більше 19 млн грн, з них лише за останні місяці освоєно 16 млн 300 тис грн.”,- підкреслив Юрій Турянський.

“Без фінансування з державного бюджету ми не зможемо вирішити це кричуще питання. Тому під час Колегії ОДА я доручив відповідним структурним підрозділам ОДА звернутися до Міністерства фінансів України для виділення коштів, які були призначені для нашого регіону, вже до кінця цього року”, - підсумував т.в.о. голови ОДА.

Нагадаємо, Львівщина боргує турецькій компанії "Онур" за дороги 220 мільйонів гривень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.