Новини

Політика

люстрація

люстрація

zn.ua

17 громадських організацій розпочинають люстраційну діяльність на Львівщині

Середа, 19 листопада 2014, 16:00

Завтра, 20 листопада, 17 громадських організацій почнуть люстраційну діяльність на теренах регіону.

Про це сьогодні на представленні громадської люстраційної ради повідомив Віталій Сергатюк, представник ГО "Правий сектор". 

Окрім "Правого сектору" до ради увійдуть ще 16 громадських організацій, котрі делегуватимуть до ради по одному представнику. 

За словами Сергатюка, громадська люстраційна рада не матиме голови і в ній постійно відбуватиметься ротація учасників. 

"Не стільки війна нищить наше життя, скільки корупція. Справу по люстрації чиновників не можна довіряти самим чиновникам, - сказав він і додав, - Сьогодні ми не декларуємо якогось органу надкерівництва, ми декларуємо, що беремо на себе відповідальність. Якщо люстрація на теренах Львівщини піде не так, як того хотіла громада  - ми готові відповідати. Відповідати за те, що чогось недопильнували, чогось не довели до відома громади. Ніяких владних повноважень ми собі не беремо". 

Під повноваження громадської люстраційної ради підпадають суди, державні установи, правоохоронні органи, військові структури, а також фіскальні органи. 

Також активісти обіцяють вільний доступ до засідання ради та до роботи у профільних комісіях для усіх охочих журналістів, експертів тощо.

Нагадаємо, 20 листопада у Львові відбудеться перший регіональний Люстраційний форум.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.