Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Свобода

antikor.com.ua

П'ятниця, 21 листопада 2014, 16:34

На Львівщині ВО «Свобода» виключила з партії голову Мостиської РДА

Свобода

За порушення партійної дисципліни ВО «Свобода» позбавили партійного квитка трьох «свободівців»: голову Мостиської районної організації ВО «Свобода» та голову Мостиської районної державної адміністрації у Львівській області Михайла Мартина.

Про це повідомив голова фракції ВО «Свобода» Йосиф Ситник, про це йдеться у заяві Львівської обласної організації ВО «Свобода» щодо виключення з партії.

Подаємо текст заяви: «У зв`язку із не дотриманням Дисциплінарного статуту ВО «Свобода», порушенням партійної дисципліни рішенням Політради ВО «Свобода» від 18.11.2014 р. виключений з партії голова Мостиської районної організації ВО «Свобода» та голова Мостиської районної державної адміністрації у Львівській області Мартин Михайло Михайлович.

Тим самим рішенням із партії виключений один голова РДА у Полтавській області та один голова РДА у Кіровоградській області.

Виконуючим обов’язки голови Мостиської районної організації ВО «Свобода» призначений Богдан Чура».

Нагадаємо, фракція ВО Свобода у Львівській міській раді ухвалила рішення про виключення з її складу депутатів Андрія Хомицького, Анатолія Країнського та Сергія Подолинного за порушення фракційної дисципліни та систематичні прогули пленарних засідань міськради.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.