Новини

Економіка

МВФ

МВФ

vikna.if.ua

МВФ зацікавився Львівщиною

Понеділок, 24 листопада 2014, 15:06

Сьогодні, 24 листопада, т.в.о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський зустрівся із представниками технічної місії Міжнародного Валютного Фонду на чолі з головою технічної місії МВФ, заступником директора підрозділу з питань видатків податково-бюджетного департаменту МВФ Річардом Х'юзом.

На зустрічі були обговорені питання реформування міжбюджетних стосунків між рівнями влади, недоліки чинної бюджетної системи та пропозиції щодо внесення змін до окремих положень законопроекту про бюджетну децентралізацію, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Метою візиту членів делегації МВФ є ознайомлення із ситуацією в місцевих бюджетах Львівської області, в тому числі безпосередньо на рівні бюджетів місцевого самоврядування.

Турянський зауважив під час зустрічі, що для нашої області це вкрай важливий проект, який надасть можливість обговорити актуальні питання місцевих бюджетів для подальшого поліпшення їх фінансового стану.

Представників МВФ цікавила низка питань, що стосуються фінансової стабільності місцевих бюджетів. Зокрема – це здатність Львівщини управляти бюджетами усіх рівнів в разі реформування центральної влади, плани уряду щодо об'єднання великих територіальних громад, чи створені мотивації для об'єднання територіальних громад щоб вони були дієздатними тощо.

“Наразі ми проводимо свого роду аудит, щоб зрозуміти вплив реформування на рівні місцевих органів влади. За результатами нашої роботи ми будемо надавати свої пропозиції в Мінфіні з метою корегування планів, що стосуються бюджетної децентралізації, аби реформи в Україні пройшли з найменшим ризиком і з найбільшою користю для кожного рівня влади”, - зазначив Річард Х'юз.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.