Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

ДНР

ДНР

portal.lviv.ua

Понеділок, 24 листопада 2014, 18:04

71% українців не хоче відокремлювати ДНР та ЛНР від України, – соцопитування

Більшість українців (71%) не підтримують ідею відокремлення територій, які контролюють ДНР і ЛНР, від України, водночас, кожен п’ятий виступає за відокремлення, кожен десятий – не визначився.

Такі результати опитування Соціологічної групи «Рейтинг».

36% опитаних вважають, що необхідно скасувати перемир’я і завершити АТО до повного відновлення української влади на всьому Донбасі, 21% підтримують надання ширших економічних та гуманітарних повноважень регіону, ще 17% – за надання цим територіям самостійності, федеративного статусу краю, але залишити у складі України, ще 9% – за відокремлення цих територій від України. Не визначилися – 17%.

У порівнянні із опитуванням за жовтень, зросла підтримка скасування перемир’я і завершення АТО (з 22 до 36%) та зменшилася кількість невизначених з даного питання (з 27 до 17%). Найбільше скасування перемир’я і завершення АТО підтримують на Заході, відокремлення цих територій від України – на самому Донбасі.

43% респондентів позитивно ставляться до підписання перемир’я з представниками так званих ДНР та ЛНР, стільки ж (44%) – негативно. Не визначилися – 13%. Порівняно з жовтнем, зменшилася кількість прихильників підписання перемир’я (з 53 до 43%), водночас зросла кількість його противників (з 33 до 44%).

Довідка щодо соцопитування. Аудиторія: населення України від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,8%. Терміни проведення дослідження: 6 - 13 листопада 2014 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.