Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Надзвичайні ситуації

Потерпілі внаслідок стихії 9 червня пікетували Дрогобицьку РДА

Потерпілі внаслідок стихії 9 червня пікетували Дрогобицьку РДА

www.drohobych.com.ua

Понеділок, 18 червня 2012, 16:33

Потерпілі внаслідок стихії 9 червня пікетували Дрогобицьку РДА

Сьогодні, 18 червня, мешканці сіл Волоща, Грушів, Тинів і Зади Дрогобицького району, які постраждали від буревію 9 червня, пікетували Дрогобицьку райдержадміністрацію з вимогою виплатити компенсацію за завдані стихією збитки.

 Учасники акції протесту тримали плакати: «Влада покинула селян напризволяще», «Сендак – у відставку!». За словами селян, сьогодні їм пообіцяли виплатити по 500 грн., але вони відмовляються брати ці гроші і вимагатимуть по 5 тис. грн. на відновлення покрівель.

Керівництво райдержадміністрації проігнорувало акцію протесту – до пікетувальників не вийшов ні голова РДА, ні його заступники.

Селяни передали лист із вимогами до адміністрації  і попередили владу, що чекатимуть на реакцію до четверга, а потім знову вийдуть під стіни РДА.

Нагадаємо, найближчими днями надійдуть кошти від Кабінету Міністрів України у розмірі 5 млн. грн. для завершення відновлення в повному обсязі об'єктів комунальної власності та бюджетної сфери та надання матеріальної допомоги постраждалому населенню внаслідок стихії 9 червня.

Крім того, Львівська ОДА із резервного фонду виділить понад 1 млн. грн. на виплату матеріальної допомоги потерпілим домогосподарствам.

Внаслідок негоди 9 червня 2012 року зазнали пошкоджень від граду покрівлі дахів житлових будинків та господарських будівель 2 311 домогосподарств, а також покрівлі дахів 143 об’єктів та житлових будинків комунальної власності і бюджетної сфери Дрогобицького,  Жидачівського, Миколаївського та  Самбірського  районів  області.

Джерело: прес-служба ЛОО ВО "Свобода"

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.