Новини

Інфраструктура

львівобленерго

львівобленерго

au.pfinance.yahoo.com

"Львівобленерго" вводить спеціальний графік аварійних вимкнень

Вівторок, 2 грудня 2014, 17:37

Сьогодні, 2 грудня, ПАТ «Львівобленерго» отримало розпорядженням держпідприємства НЕК «Укренерго» про введення в дію спеціального графіка аварійних вимкнень (СГАВ) 3-ої черги та частково 2-ої черги сумарною потужністю 107 мегават (МВт).

Про це інформує відділ корпоративних зв’язків ПАТ „Львівобленерго”.

До СГАВ внесено високовольтні лінії напругою 110-35 кВ від підстанцій основної мережі, які розподіляються на три рівномірні черги.

До СГАВ входять приєднання, що живлять споживачів незалежно від категорії з надійності електропостачання та наявності аварійної броні.

Застосування СГАВ здійснюється виключно по спеціальному розпорядженню ДП НЕК «Укренерго».

Для довідки

За інформацією офіційного сайту ДП НЕК «Укренерго»:

Графіки аварійних відключень застосовано відповідно до «Інструкції про складання і застосування графіків обмеження та аварійного відключення споживачів, а також протиаварійних систем зниження електроспоживання» у зв’язку із необхідністю забезпечити надійну роботу об’єднаної енергосистеми України в умовах дисбалансу між виробництвом та споживанням електроенергії, для запобігання порушення гранично-допустимих режимів роботи гідроелектростанцій та водосховищ України та для виключення порушення узгодженого графіка перетоків електроенергії з енергооб’єднанням країн СНД та Балтії.

Дисбаланс утворився внаслідок аварійного ремонту енергоблоку №3 на Запорізькій АЕС, 19-ти енергогенеруючих одиниць на теплових електростанціях, а також через низькі запаси вугілля на складах теплоелектростанцій, недостатність гідроресурсів, збільшення споживання через зниження в Україні температури зовнішнього повітря.

Нагадаємо, раніше у "Львівобленерго" ввело в дію графіки аварійних вимкнень, але згодом вони були відмінені.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.