Новини

Соціум

зарплата в конвертах

зарплата в конвертах

forbes.ua

Середа, 3 грудня 2014, 14:42464

Фіскальна служба Львівщини взялася за працівників-нелегалів

За 11 місяців цього року у Львівській області фіскальними органами проведено 663 перевірки фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб з питань дотримання законодавства про працю.

Про це інформує прес-служба ГУ Державної фіскальної служби у Львівській області.

Порушення встановлені у 280 випадках, донараховано 12,6 млн. грн. податків та штрафних санкцій.
У переважній більшості (у 81 випадку) виявлені порушення стосувалися неутримання, недоутримання та неперерахування (або несвоєчасного перерахування) до бюджету податку на доходи фізичних осіб із сум заробітної плати.

У чотирьох суб’єктів господарювання – юридичних осіб виявлено заборгованість із виплати заробітної плати на суму 3,1 млн. грн., з ПДФО – 1,1 млн. грн. та єдиного соціального внеску – 207 тис. гривень. Два платники погасили заборговану зарплату на суму 2,5 млн. грн., а також повністю погасили заборгованість з ПДФО та єдиного соціального внеску.

Завдяки належно організованій взаємодії правоохоронних та контролюючих органів у вирішенні питання легалізації зайнятості громадян на Львівщині зафіксовано факти використання праці 797 неоформлених працівників, 472 фізичні особи залучено до державної реєстрації. Додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб склали понад 1,7 млн. гривень.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.