Новини

Соціум

АТО

АТО

unian.net

Для учасників АТО закуплять медичний препарат „Целокс”

П'ятниця, 5 грудня 2014, 12:48

На виконання доручення Прем'єр-міністра України в Міністерстві оборони України розглянули звернення Львівської обласної ради щодо необхідності термінового забезпечення учасників Антитерористичної операції медичним препаратом „Целокс".

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Як йдеться у листі-відповіді, який надійшов на адресу Львівської обласної ради, Міністерство оборони України здійснить закупівлю гемостатичних засобів типу „Целокс" у межах запланованих на 2015 рік видатків відповідно до Закону України від 10 квітня 2014 року „Про здійснення державних закупівель".

Відповідь було розглянуто на засіданні постійної комісії з питань законності, дотримання прав людини та військових проблем Львівської обласної ради.

Окрім того, Міністерство оборони України поінформувало депутатів Львівської обласної ради про те, що Державна прикордонна служба України закупила гемостатичний засіб Traumastem, також організовано співпрацю з різними волонтерськими та благодійними організаціями, які надають безпосередньо в зону АТО гемостатичні засоби. Центральний клінічний госпіталь отримав благодійну допомогу 477 упаковок гемостатичного засобу „Целокс", яким було укомплектовано медичні військові аптечки та передано до зони проведення АТО. „Закупівля гемостатичного засобу „Целокс" не проводилась у зв'язку з обмеженим фінансуванням", - зазначають у Міністерстві.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.