Новини

Новини

Фракція Партії регіонів проігнорувала сесію Львівської облради

Фракція Партії регіонів проігнорувала сесію Львівської облради

i.obozrevatel.ua

Фракція Партії регіонів проігнорувала сесію Львівської облради

Вівторок, 10 квітня 2012, 10:28

Сьогодні, 10 квітня, фракція Партія регіонів у Львівській облраді розповсюдила заяву про те, що її депутати не братимуть участь у роботі пленарного засідання чергової сесії.

«Нині ми маємо Великодній тиждень. І справжні християни у цей час не поїдають душі один одного, а щиро моляться і просять прощення за свої гріхи у церквах. Я не бачу доцільності проводити засідання чергової сесії саме у такий період. Для того, аби вирішити нагальні проблеми Львівщини ми мали багато часу. Однак, чомусь, більшість засідань обласної ради перетворювалися на політичний піар «під головуванням» сім'ї Ірини Сех та її рідного брата, за сумісництвом «генерального директора» Львівської обласної ради пана Панькевича. Саме ця родина, одноосібно приймає рішення, кому надавати слово у цій залі, а кому ні,кого слухати безперервно, а кому вимикати мікрофон напівслові. Це - театр абсурду!», - заявив голова фракції Партії регіонів у Львівській обласній раді Ігор Грещук.

За словами депутата-регіонала, про те, що робота Львівської обласної ради перетворюється на справжній шабаш свідчить безліч фактів. Один із них – флеш-моб, який вкотре організовують молодики, бавлячись у дитячі ігри на зразок «Вірю-не вірю», «Довіряю – не довіряю».

«Що стосується реальної оцінки звіту про виконання обласного бюджету Львівської області за 2011 рік, то її однозначно не буде. Буде чергове перекручування фактів та шквал критики. Ми цього вже наслухалися!», - додав Ігор Грещук.

Нагадаємо, сьогодні в порядку денному сесії Львівської облради стоять економічні питання: затвердження звіту про виконання бюджету області у 2011 році та затвердження Програси соціально-економічного розвитку області на 2012 рік.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.