Новини

Інфраструктура

Львівобленерго

Львівобленерго

ktbs.com

Середа, 17 грудня 2014, 17:31607

Цьогоріч "Львівобленерго" інвестувало в електромережі області понад 100 млн грн

Щорічно ПАТ «Львівобленерго» здійснює капіталовкладення в реконструкцію та оновлення електромереж та енергообладнання, якими здійснює передачу та постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

Про це інформує відділ корпоративних зв'язків ПАТ "Львівобленерго".

За 10 місяців цього року "Львівобленерго" інвестувало в мережі області 108,6 млн грн, з них в електромережі Львова — 44 млн грн.

Зокрема, було проведено технічне переоснащення підстанції „Львів-3” напругою 110/6/6 кВ та заміна силового трансформатора на більш потужний.

Також "Львівобленерго" замінило 2,5 км неізольованих проводів на самоутримні ізольовані в електромережі напругою 0,4 кВ по вул.Малиновій у м.Львові.

Було проведено комплексне технічне переоснащення електромереж 0,4 кВ по вул.Брюховицька-Лукасевича та вул.Винниця у м.Львові зі встановленням двох розвантажувальних трансформаторних підстанції напругою 10/0,4 кВ, технічне переоснащення двох трансформаторних підстанцій по вул.Театральній та вул.Клепарівській у м.Львові, а також технічне переоснащення 4,1 км кабельних ліній 0,4-6 кВ на нові у м.Львові.

Крім цього, було створено додатковий аварійний запас енергообладнання на загальну суму 2 млн грн (кабельної продукції, кабельних муфт, потужних силових трансформаторів).

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.