Новини

Інфраструктура

Хюндай

Хюндай

dt.ua

Хюндаї на маршруті Київ – Львів перевезли уже півмільйона пасажирів

Четвер, 18 грудня 2014, 14:03

З часу запровадження швидкісного руху в Україні – з травня 2012 року – послугами електропоїздів категорії Інтерсіті+ скористалося близько 4 млн. пасажирів.

Про це повідомили в Українській залізничній швидкісній компанії.

Найбільш популярними залишаються швидкісні поїзди, що курсують між Києвом та Харковом: ними скористалося близько 1,6 млн пасажирів. Квитки на поїзди Інтерсіті+ сполученням Київ – Дніпропетровськ придбали понад 900 тис. пасажирів.

У швидкісних поїздах за маршрутом Київ – Львів подорожували близько 500 тис. пасажирів, а за маршрутом Київ – Одеса, що курсує з липня цього року, – понад 30 тис. пасажирів. У донецькому напрямку швидкісні поїзди Інтерсіті+ перевезли близько 800 тис. пасажирів, а у кримському – 200 тис.

Великою популярністю серед пасажирів поїздів Інтерсіті+ та Інтерсіті користуються електронні квитки. З початку цього року через мережу Інтернет придбано 55% всіх проїзних документів. Зокрема, на швидкісні поїзди, які курсують між Одесою та Києвом, через всесвітню мережу реалізовано 60% квитків, між Львовом та Києвом, Тернополем та Києвом – по 57%. У харківському та дніпропетровському напрямках через Інтернет придбано 55% квитків, у донецькому (до Костянтинівки) – 50%.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.